1 kwietnia 2010 :: 20:07

smutno mi. poczucie stary mam. oszukana. wykluczona. wymieniona. zielony irokez. zło. znalazłam katalog ze zdjeciami z maja. nina własnie zaczynała raczkowac. smutno

Komentuj (0)

9 kwietnia 2010 :: 8:00

Na południu i północy
Na wschodzie i zachodzie
Szukam Cię w wiosennym deszczu
Szukam w jesiennym chłodzie
Szukam o godzinie zero
Szukam o godzinie "W"
Szukać będę tam
I szukać będę tu


tak wiem, słuchanie jednej płyty od tygodnia w kółko i na okrągło normalne nie jest. nigdy nie mowiłam ze jestem normalna. miałam wczoraj nienormalnych gości. dotarli z 7mio godzinnym opoznieniem. 'juz ja wykąpałas? to znaczy ze nie mozemy jej juz wziac na spacer? buu'. ja wiem ze on jest sliczny i uroczy. ale w takich momentach ciesze sie ze jego mniej atrakcyjne cechy nie sa juz moim zmartwieniem.

Ciebie poznałem na czacie
Z tobą ircowałem
Z tobą chciałem pojechać
Stopem na koniec świata
Ciebie nie zdążyłem spytać
Zawiodłem, rozczarowałem
On dał mi nadzieję
Was nigdy nie poznałem

Ty dałaś mi rozkosz
Ty mnie rozumiałaś
Ciebie zraniłem
O tak wiele nie spytałem
Z tobą paliłem jointy
Ciebie zawsze trochę się bałem
Z tobą wagarowałem
Ciebie nigdy nie kochałem

Komentuj (1)

9 kwietnia 2010 :: 9:53

Czasem myślę, że nic mi się nie uda
Że niczego już nie zacznę ani nie skończę
Krzyczę na Ciebie bo nie radzę sobie z sobą
Dwupasmową nicością frunę przez pustkę


ze specjalną dedykacją :)

nie chce sie nic. w głosnikach piosenka o tramwaju co odcina głowy. faktycznie, optymizm wydaje sie niestosowny. bedzie ciag dalszy jak sie odkopie z robota

Komentuj (3)

18 kwietnia 2010 :: 1:24

wprowadził się wczoraj. formalni to było to przedwczoraj. no powiedzmy. w autobusie usiadł z dala, jakby się do nas nie przyznawał. może dlatego ze czul się nieswojo z tymi brudnymi nogami i jakiś taki nieświeży trochę. potem poznał babcie, trochę jakby się bronił kiedy wzięła go na ręce. ale daliśmy rade. po przyjściu do domu trochę się pobawił z domownikami i czym prędzej udał do łazienki zmyć z siebie wszelkie ślady poprzedniej lokalizacji. przycupnął sobie przy łózku i nieśmiało zerkał jak zasypiamy. chyba, nie wiem po zasypiałam.
w każdym razie rano przywitał nas uśmiechem i bawił z młoda cały dzień. chyba z nami zostanie. dziś inna czytała mu bajki na dobranoc.

Komentuj (1)

18 kwietnia 2010 :: 1:36

tęsknię. uświadamiam sobie to wieczorem, leżąc w łóżku i marząc o promieniach lipcowego słońca. to uczucie jest nie na miejscu. fałszywe i złośliwe. kłamliwe i wypaczające rzeczywistość. bo nie ma do czego tęsknic. tego już nie ma. i najprawdopodobniej nigdy nie było. chociaż odnalezione pudełko pełne zdjęć zdaje się sugerować co innego. ale ważne są tez rzeczy których nie odnajdę na zdjęciach. zdjęcia które zostały unicestwione. spalone, zakopane i zniszczone. rzeczy których nie chciało się dokumentowa bo chciało się o nich zapomnieć. ale się pamięta. nie ufam sobie. mam wrzenie ze wszystko wypaczam. jak ni w te to w tamte mańkę.
ale nie zmienia to faktu ze tęsknie. ze zal mi ściska serce. ze ktoś próbuje obudzić nadzieje która już dawno posłałam w cholerę bo wredna i głupia była. niech zdycha dziwka i nigdy nie wstaje. zombi jebane

Komentuj (3)

24 kwietnia 2010 :: 1:20

czasem dzieli nas krok
czasem dzieli nas otchłań
zamknięci w sobie
stoimy przy otwartym oknie

czasami sie udaje. dzis sie udało. otóz studenci moze i sa tam spieci ale sa tez bardzo zyczliwi a narcystyczni muzycy uwielbiaja jak sie ich uwielbia.

ooo

Maciek Kurowicki & Hurt - Jesteś Mały [Full HD]

MySpace Polska | MySpace Video

Komentuj (3)

27 kwietnia 2010 :: 16:15

dzis po raz kolejny zaskoczyło mnie dziecko. bo rozumie. opowiada. uzywa ze 20 słów moze. ale kiedy wracam z pracy monosylabami relacjonuje jak na mnie czekala i jak bardzo cieszy sie z tego ze juz jestem :)

Komentuj (1)